|
Nazwisko i imię nauczyciela |
Nazwa zajęć |
Dzień |
Godzina |
Sala |
1 |
Buczek Agnieszka |
Zajęcia - edukacja polonistyczna VIIc, VIIe-chłopcy |
piątek |
13.40-14.25 |
33 |
2 |
Buczek Agnieszka |
Wolontariat "Cała Polska czyta dzieciom" |
teren |
|
|
3 |
Byszko-Zagubień Beata |
Koło z j. niemieckiego kl. IVg |
piątek |
11.45-12.30 |
20 |
4 |
Ceglewska Ewa |
Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne klasa IVd |
poniedziałek |
8.50-9.40 |
32 |
5 |
Ceglewska Ewa |
Koło dziennikarskie kl. VIa |
wtorek |
8.00-8.45 |
25 |
6 |
Charzyńska Anna |
Gry i zabawy |
wtorek |
11.45-12.30 |
22 |
7 |
Ciećko Anna |
Kółko misyjne |
środa |
8.00-8.45 |
13 |
8 |
Drozdecka Aleksandra |
Chór szkolny |
poniedziałek czwartek |
15.30-16.30 |
s. konf. |
9 |
Dynowiak Marlena |
Zajęcia wyrównawcze |
poniedziałek |
13.45-14.30 |
23 |
10 |
Dziok Kamila |
Zajęcia komputerowe IIa |
wtorek |
8.00-8.45 |
25 |
11 |
Dziok Kamila |
Zajęcia matematyczne IIa |
czwartek |
8.00-8.45 |
27 |
12 |
Faterkowska Hanna |
Zajęcia wyrównawcze zedukacji polonistycznej |
czwartek |
13.45-14.25 |
|
13 |
Gładkowski Tomasz |
Koło historyczne |
wtorek |
14.35-15.20 |
15 |
14 |
Januszewska Bernadetta |
Zajęcia wyrównawcze dla klas IV |
wtorek |
14.35-15.20 |
|
15 |
Januszewska Bernadetta |
Zajęcia z j. angielskiego w terenie |
wg. potrzeb |
|
|
16 |
Kawka Aleksandra |
Szkolne Koło Biblioteczne |
środa |
14.00-15.00 |
biblioteka |
17 |
Kędra Danuta |
Pogotowie polonistyczne |
wg. potrzeb |
13.30-14.25 |
|
18 |
Kobrzyńska Magdalena |
Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego |
środa |
13.45-14.25 |
|
19 |
Kowalkowska Izabela |
Koło z j. angielskiego klasa VI |
piątek |
13.40-14.25 |
15 |
20 |
Krzemińska Grażyna |
Zajęcia terapeutyczno-wyrównawcze IIIc |
piątek |
8.55-9.40 |
23 |
21 |
Krzemińska Małgorzata |
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego |
piątek |
8.55-9.40 |
|
22 |
Kwiatkowska Dorota |
Koło Ekologiczne |
poniedziałek |
12.45-13.30 |
17 |
23 |
Kwiatkowska Dorota |
Kółko taneczne |
środa, piątek |
13.40-14.25 |
|
24 |
Kwiatkowska Dorota |
Wycieczki i spacery - zajęcia edukacyjno-ekologiczne |
poniedziałek |
od 12.45 |
|
25 |
Lubiszewska Ewa |
Koło matematyczne dla klasy Vb i IVa |
środa |
8.00 |
35 |
26 |
Michałowska Beata |
Zajęcia rozwijające umiejętności polonistyczne |
poniedziałek |
14.35-15.20 |
30 |
27 |
Michałowska Beata |
Zajęcia rozwijające umiejętności polonistyczne klasy VI |
czwartek |
8.00-8.45 |
30 |
28 |
Mouboroda Olga |
Koło z j. angielskiego klasa Iib |
poniedziałek |
8.00-8.45 |
11 |
29 |
Ogonowska Edyta |
Koło "Gry i Zabawy dydaktyczno-rekreacyjne" IIIg |
wtorek |
8.00-8.45 |
29 |
30 |
Ogonowska Edyta |
Szkolne Koło Turystyczno-Krajoznawcze I-VII i Gimnajum |
sobota |
2 razy w miesiącu |
Teren |
31 |
Ogonowska Edyta |
Zajęcia 29 GGoDH "Trampy" |
czwartek |
16.00-17.40 |
Harcówka |
32 |
Ogonowska Edyta |
Zajęcia 29 GGGZ "Wesołe Trampy" |
czwartek wtorek |
11.40-12.45 12.30-13.40 |
Harcówka |
33 |
Ogonowska Edyta |
29 GGDH "Trampy" 29 GGGZ "Wesołe Trampy" |
1 sobota w m. |
9.00-14.00 |
Teren |
34 |
Pacyna Marzena |
Koło z j. niemieckiego dla klasy IVf |
czwartek |
10.45-11.30 |
52 |
35 |
Rakowska Katarzyna |
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego |
wtorek |
13.40-14.25 |
|
36 |
Skowrońska Mariola |
Koło z j. niemieckiego dla klasy Ivb |
czwartek |
8.00-8.45 |
19 |
37 |
Słupska Marzena |
Rozwijanie kompetencji społecznych kl. VII, gim II, gim III |
|
|
|
38 |
Spodniewska Malwina |
Zajęcia wyrównawcze |
poniedziałek |
9.50-40.30 |
29a |
39 |
Straszewska Grażyna |
Poznajemy kulturę i historię naszego regionu |
wycieczki |
|
|
40 |
Strzelczyk Anna |
Koło geograficzne |
piątek |
|
|
41 |
Sworowska Joanna |
Zajęcia z plastyki |
czwartek |
15.25-16.10 |
31 |
42 |
Szczepaniak Zofia |
Zajęcia rozwijające umiejetności matematyczne uczniów klas V |
środa |
13.40-14.25 |
40 |
43 |
Szczepaniak Zofia |
Koło matematyczne klasa VII |
wtorek |
13.40-14.25 |
40 |
44 |
Tarkowska Magdalena |
Koło z j. angielskiego |
środa |
8.00-8.45 |
11 |
45 |
Urbanek Maria |
Koło młodego czytelnika |
środa |
14.00-15.00 |
biblioteka |
46 |
Wednitzka Anna |
Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne |
poniedziałek |
14.35-15.30 |
42 |
47 |
Wednitzka Anna |
Koło matematyczne klasy III Gimnazjum |
poniedziałek |
8.00-8.45 |
42 |
48 |
Wednitzka Anna |
Przygotowanie do ligii zadaniowej kl. VI |
wtorek |
8.00-8.45 |
|
49 |
Włodarczyk Hanna |
SKC |
czwartek lub teren |
14.30-15.15 |
14 |
50 |
Zaremba Mariola |
Kółko matematyczne kl. IIIb |
poniedziałek |
11.45-12.30 |
27 |
51 |
Zaremba Mariola |
Kółko "Moje zainteresowania" - kl. IIIb |
wtorek |
12.45-13.30 |
27 |
52 |
Ziętarska Małgorzata |
Zajęcia terapeutyczno-wyrównawcze |
wtorek |
13.40-14.25 |
29a |
53 |
Ziółkowska Katarzyna |
Koło matematyczne kl. VII |
poniedziałek |
17.00-17.45 |
43 |
54 |
Ziółkowska Katarzyna |
Koło matematyczne kl. V |
czwartek |
15.30-16.15 |
43 |
55 |
Ziółkowska Katarzyna |
Poznajemy kulturę i historię naszego regionu |
wycieczki |
|
|
56 |
Żurawski Krzysztof |
Koło z j. angielskiego IIIc |
piątek |
13.40-14.25 |
10 |
57 |
Żurawski Krzysztof |
Koło z j. angielskiego Vd |
poniedziałek |
14.25-15.20 |
10 |
58 |
Żurawski Krzysztof |
Poznajemy kulturę regionu i uzywanie j. angielskiego kl. Vc |
wycieczki |
|
|